DIY Birthday card


Dnes je taký pohodový deň. Pokoj, posledné dokončovanie nedorobených vecí, vyrábanie extra kúskov na dovolenku, návšteva knižnice a čistenie karty do foťáku. Už dlhšie som mala pre vás pripravený návod na jednoduché a pekné prianie. Robila som ho narýchlo, babke k meninám. A dnes je pekná príležitosť podeliť sa s vami o návod, pretože v kalendári svieti meno Zuzana. Kto nepozná ani jednu Zuzku, asi ani nie je človekom, pretože je to meno veľmi rozšírené :) Tak teda všetkým Zuzkám všetko najlepšie a rýchlo sa pustite do vyrábania pozdravov. Aby sa potešili, no :) Všetko čo budete potrebovať je len kúsok papiera prehnutý na polovicu, vodové farby, fixku, motúzik, lepidlo, nejaké tie washi pásky a ak chcete aj fotku.

Postup je veľmi jednoduchý. Na prednú stranu sa vodovými farbami kreatívne vybláznite, z papiera si vystrihnete bublinku, do ktorej napíšete meno a prilepíte ju. Dovnútra napíšte pekné venovanie a na druhú stranu môžete prilepiť vašu spoločnú fotku, urobiť zoznam vecí, čo máte na tom človeku radi alebo niečo nakresliť. Ja som nakreslila jednoduchý motúzik, na ktorý som popriliepala washi vlajočky. Nakoniec to previažeme motúzikom a darujeme.

A nakoniec do tretice všetko dobré. Sľúbila som ti, milá Zuzka, že ťa niekedy spomeniem. Teraz je vhodná príležitosť ešte raz ti zablahoželať veľa pekných špiónskych misíí, strastiplných ciest domov a hlavne sa odčervi, vyšla si z cviku :) :*


Tak čo, pustíte sa do meninových prianí aj vy? :)

4 komentáre:

 1. Zuzka Dibdiakova15. augusta 2014 o 18:26

  A ja mam kde take blahozelanie ??? :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. och Zuzi, samozrejme aj tebe všetko najslamlepšie :D

   Odstrániť
 2. kde kupuješ washi pásky? :)

  OdpovedaťOdstrániť